loading...

Woo Commerce Entegrasyonu

Ayen Woocommerce Entegrasyonu

Woocommerce E-ticaret Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı (xml, excel, Json)  tedarikçilerinden gelen veriler veya ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır. Bu veriler      birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleştirme, kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi verilerini Woocommerce altyapısına uygun olarak düzenleyerek tek bir xml linkinde veya Woocommerce api üzerinden entegre edebilirsiniz.

Woocommerce e-ticaret sipariş entegrasyonu sayesinde Woocommerce'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebilirsiniz. Bu sayede Woocommerce'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Woocommerce siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur.  

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.